خدمات پس از فروش

*خدمات گارانتی و پشتیبانی :

هنگام خرید محصولات سپاهان ماشین، نه تنها محصولات باکیفیت بلکه در دسترس بودن قطعات با کیفیت و خدمات برتر و کارخانه های حرفه ای ساخت قطعات را نیز به دست می آورید.

 

واحد سرویس و نگهداری شرکت سپاهان ماشین

واحد سرویس شرکت سپاهان ماشین با داشتن توان فنی، نیروی انسانی ماهر و آموزش دیده و همچنین امکانات و تجهیزات تعمیرگاهی مناسب، آمادگی انجام تعمیر تمامی  اجزای اصلی (موتور، انتقال قدرت، اکسل، قطعات هیدرولیک و… ) را در تمامی نقاط کشور دارد.

 

امکانات و تجهیزات واحد سرویس و نگهداری

برخورداری از مکانیک های خبره

تیم فنی و کارشناسی

بکارگیری دستورالعمهای فنی و مهندسی

آزمایشگاههای مجهز

بکارگیری تجهیزات و ابزار اندازه گیری

 

تامین قطعات و لوازم :

سپاهان ماشین برای نگه داشتن دستگاه در شرایط اوج، طیف گسترده ای از قطعات را ارائه می دهد. برای اطمینان از بهره وری و طولانی شدن عمر دستگاه، برنامه تعمیر و نگهداری دستگاه خود را دنبال کنید.

 

*بازسازی ماشین آلات :

ساخت و بازسازی (Overhall) انواع ماشین آلات را با سپاهان ماشین تجربه کنید

در مجموعه سپاهان ماشین از قطعات بازسازی شده در کارخانه تا کل تعمیرات اساسی ماشین انجام میشود. با ارائه بسته های انعطاف پذیر و پایدار متناسب با نیاز و بودجه شما، سپاهان ماشین تجهیزات شما را به بهترین حالت ممکن باز می گرداند. بهینه سازی ارزش دراز مدت سرمایه گذاری و هزینه کل مالکیت شما. کیفیت دستگاه شما برای مطابقت با مقررات و استانداردهای جدید اصلاح شده و مجدد به چرخه صنعت بازمیگردد.

 

*مرکز آموزشی :

برگزاری دوره های آموزشی اپراتوری و تعمیر و نگهداری در مرکز آموزش سپاهان ماشین همراه با اعطای مدرک معتبر

 

مرکز آموزش سپاهان ماشین

مرکز آموزش سپاهان ماشین با بهره گيري از نيروهاي متخصص و كار آزموده در زمينه آموزش و استفاده از تجهيزات متنوع و پيشرفته آموزشي در زمينه تعميرات انواع قطعات هيدرولي، موتور و گيربكس اقدام به انجام دوره هاي آموزشي تخصصي كوتاه مدت و بلند مدت مي نماید تا دانش فني پرسنل افزايش يافته و پشتيباني محصول توسط نمايندگي با كيفيت و سرعت حداكثري انجام بپذيرد.

خدمات مرکز آموزش سپاهان ماشین

  • تربیت سرویسکار ماشین آلات
  • تربیت اپراتور ماشین آلات هیدرولیک ماشین آلات (پایه)
  • برق ماشین آلات (پایه)
  • موتورهای دیزل (پایه)
  • سیستم های انتقال قدرت پایه (پایه)
  • ساختار و عملکرد کلیه ماشین آلات تولیدی

    کد امنیتی 3 + 3 =